Filter
5 results
20
- 10
- 15
- 20
- 25
- 30
- 50
Best selling
- Featured
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
Sort
Sort by:
- Featured
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
-
Roast Chicken Dinner - Chicken Breast JerkyChicken Breast Jerky is our most popular treat in the range. It's made with 100% Aussie Chicken Breast, doesn't have any salts, sugars or additives! (water is commonly added to make up weight etc) Our Chicken Jerky is extremely lean. It's an excellent reward,...
- From $14.21
$18.95- From $14.21
- Unit price
- / per
-
What's Your Beef? - Beef LiverBeef Liver is the ultimate training treat. It's rich, highly nutritious and a favourite amongst our customers. It's easily broken into smaller pieces for high working active dogs during training, or can be used as a great reward treat too. Three great sizes, 100g,...
- From $11.21
$14.95- From $11.21
- Unit price
- / per
-
Lamb Roast - Lamb LiverLamb Liver is a fantastic treat - it's rich, stacked with protein and contains vast amounts of minerals, iron, zinc & vitamin B12. It's a favourite amongst customers, trainers and of course fur babies! Description: 100% Lamb, No Additives or Preservatives Packaging: Our treats...
- From $11.21
$14.95- From $11.21
- Unit price
- / per
-
Go Bonkers - Venison JerkyVenison Jerky is a delicious novel protein and treat! It's lean and comes from wild, free range Aussie Deer! This is already a top three favourite at RPP (per the photos!). Rich in vitamins and minerals - the Go Bonkers is packed with iron,...
- From $11.21
$14.95- From $11.21
- Unit price
- / per
-
In the Trough - Pork SnoutsA double T treat - tough & tasty! Not exactly for the faint hearted, but our entire Lulu's Kitchen treat range is designed to minimise waste and maximise nutrition - In the Trough is no different! This treat is high value, and holds a...
- From $13.46
$17.95- From $13.46
- Unit price
- / per